«Soul Catering»: висока якість обслуговування святкових подій

Опубликовано в Пятницу, 15-го Января, 2021.
Вы можете следить за любыми ответами на эту запись через RSS 2.0 ленту и оставлять свои комментарии в конце статьи.
Рубрика: Моя газета > Образ жизни > Еда и напитки > «Soul Catering»: висока якість обслуговування святкових подій

«Soul Catering»: висока якість обслуговування святкових подій

Кейтерингові компанії викликають фурор по всій країні. Послуга, яка до недавнього часу була призначена тільки для заможних бізнесменів і знаменитостей, стала доступна сім’ям «простих» українців. Наш мінливий образ життя (все більше і більше наднормової роботи, більш тривалі поїздки на роботу, все менше і менше часу для маленьких і великих задоволень) і, врешті-решт, зростання заробітної плати призвели до того, що сотні тисяч дорослих українців зацікавила доставка закусок і готових страв у боксах.

Нова послуга дозволяє отримати якісні і дуже смачні фуршетні закуски для різних випадків:

  • домашніх і корпоративних вечірок;
  • виїзних днів народження;
  • весільних церемоній;
  • дитячих свят.

Переваги послуг кейтеринг-агентства «Soul Catering»

Замовити кейтеринг в Києві можна в компанії «Soul Catering» яка, незважаючи на те, що працює на ринку з 2018 року, змогла успішно обслужити понад 150 подій різної тематики. Це послуга доставки їжі в боксах, яка може охоплювати сервірування столу та обслуговування виїзного застілля.

Компанія «Soul Catering» надає комплексні послуги кейтерингу для різних заходів — конференцій, тренінгів, днів народження, весіль, хрещень, а також корпоративів, банкетів, гала-концертів і святкових вечірок.

Великим попитом користуються послуги кейтерингу як для зустрічей невеликих компаній, так і для конференцій, конгресів і симпозіумів. Можна замовити харчування у вигляді сніданку, закусок, обіду або елегантного вечері з різноманітним меню.

Компанія також обслуговує перерви на каву та обід. Під час перерв можна запропонувати кейтеринг як у вигляді класичних кава-брейків з тістечками і холодними закусками, так і у вигляді гарячого фуршету.

Також компанія пропонує доставку корпоративного харчування в офіс на умовах постійного або одноразового договору. Це особливо зручно і вигідно, якщо компанія приймає ділових партнерів. Співробітники компанії «Soul Catering» візьмуть на себе організацію ділового обіду або вечері в самому офісі на ресторанному рівні.

Щоденна доставка бізнес-ланчу на місце роботи офісних працівників допоможе заощадити час, який витрачається на відвідування кафе і ресторанів. При цьому якість їжі  не поступається ресторанним стравам.

Кейтерингові компанії викликають фурор по всій країні. Послуга, яка до недавнього часу була призначена тільки для заможних бізнесменів і знаменитостей, стала доступна сім'ям «простих» українців.

Смачні страви — важливий елемент задоволення гостей, незалежно від масштабу і характеру заходу — сімейного дня народження або великого торжества на кілька сотень людей, тому компанія «Soul Catering» докладає всіх зусиль для того, щоб на заходах були смачні закуски, страви і напої.

Компанія «Soul Catering» пропонує своїм клієнтам велике меню, в яке входить понад 300 страв. У неї є власний виробничий цех, в якому оперативно готуються закуски, десерти та інші страви для івент-виїздів і корпоративних свят.

Згідно з відгуками клієнтів «Soul Catering» вважається одним з найбільш відповідальних і респектабельних кейтерингових агентств в Києві, що пропонують своїм замовникам не просто красиво приготовані закуски і десерти, але і безпечну їх доставку до місця вечірки.

У цього кейтеринг-агенства є свій кондитерський цех, в якому досвідчені кондитери готують чізкейки, торти, тістечка і дуже смачні фірмові десерти. Компанія може виготовити на замовлення і доставити солодощі на будь-яку святкову подію.

Плюси кейтерингу

Сьогодні за допомогою кейтерингових агентств можна організувати на вищому рівні будь-які івент-події або ділові зустрічі, в програму яких входить подача на стіл закусок і десертів, а також других страв, випічки і закусок.

Доставка готової їжі в боксах стала особливо актуальна в умовах коронавірусної пандемії, коли кількість працюючих кафе і ресторанів істотно скоротилася. За допомогою кейтерингової компанії «Soul Catering» можна замовити виїзне ресторанне обслуговування в будь-яке місце, де проводиться святковий або діловий захід.

Оставить комментарий

Гороскоп

Фотогалерея

Фото-рецепты

© 2007-2021 Моя газета • Взгляды редакции могут не совпадать со взглядами авторов статей.
При цитировании и использовании материалов ссылка, а при использовании в Интернет - прямая гиперссылка на издание "Моя газета" обязательна!