Лікування наркозалежності
Залежність від наркотичних речовин формується поступово. Від моменту першого прийняття наркотика до дня, коли людина перетворюється на наркомана, може пройти...
Опубликовано в Субботу, 6-го Апреля, 2019.
Вы можете следить за любыми ответами на эту запись через RSS 2.0 ленту и оставлять свои комментарии в конце статьи.
Лазерне лікування потрапило до списку послуг естетичної медицини. І це не дивно! За допомогою лазера можна боротися з стійким знебарвленням шкіри, позбутися від рубців і навіть повернути час назад. І це лише трішки з того, що можуть лазери. Чому ж вони викликають стільки страхів і сумнівів? Причиною цього є часто поширювані міфи і відсутність достовірних знань про лазерну терапію.
Ось найбільш важливі факти і найчастіше повторюванні міфи, стосовно лазерної терапії, про які ви повинні знати, якщо плануєте звернутися до лазерної терапії.
Лазери безпечні незалежно від їх типу і міцності. Пристрої, які в даний час використовуються в естетичній медицині, повинні успішно пройти багато суворих тестів, про що свідчать сертифікати та атестати. Однак навіть найдосконаліший пристрій в руках неадекватної людини може завдати більше шкоди, ніж користі. Таким чином, лазерне лікування повинно виконуватися досвідченими фахівцями в перевірених центрах естетичної медицини, наприклад таких, як косметологічна клініка Авантаж https://avantage.lviv.ua/. Ускладнення після процедури, як правило, з’являються, коли людський фактор виходить з ладу (незнання або відсутність досвіду особи, яка виконує процедуру).
Естетична медицина має багато лазерів з різними параметрами і призначенням. Залежно від проблеми фахівець використовує правильний пристрій. Одні будуть вибирати для видалення зморшок або капілярів, а інші для зменшення рубців і знебарвлення. Зрозуміло, що тільки досвідчений фахівець зможе правильно підібрати лазер і його параметри до проблеми пацієнта.
Хоча вони широко доступні і вважаються безпечними, не кожен може пройти лазерну терапію. Існує перелік медичних протипоказань, які роблять неможливим проведення процедури. До них відносяться:
Тому перед початком процедури важливо мати відверту бесіду з лікарем. Під час консультації фахівець проведе детальний анамнез, підбере оптимальний тип терапії та виключить будь-які протипоказання до процедури.
На жаль, це факт. Однак це нормальна шкірна реакція, яка вказує на добре виконану процедуру. Тяжкість захворювань і період реконвалесценції залежить від типу використовуваного лазера і хірургічної техніки. Є група лазерів, після яких пацієнт може негайно повернутися до повсякденних обов’язків. Існують також лазери, після яких обличчя червоне, набрякле і грубе, а пацієнт може відчувати дискомфорт і навіть біль. Відлущування і загоєння зазвичай триває кілька днів. Тому лазерне лікування має бути заплановано заздалегідь, щоб можна було підготуватися належним чином (наприклад, взяти кілька вихідних днів протягом періоду відновлення після процедури).
Лазерне лікування полягає у навмисному пошкодженні клітин шкіри, що порушує її природний баланс для того щоб розпочати інтенсивні відновлюванні процеси. Подразнена шкіра після лікування, більш вразлива до шкідливого впливу сонячного світла, який стимулює ряд несприятливих механізмів, у тому числі знебарвлення. Саме тому лазерне лікування найкраще проводити восени і взимку, коли сонце не таке яскраве, як влітку.
Однак це не означає, що в літні місяці вам доведеться повністю відмовитися від лазерного лікування. Якщо лікування стосується частин тіла, які не піддаються впливу сонця (спина, живіт, сідниці), ви можете застосовувати його незалежно від пори року. Але у будь-якому випадку необхідно дотримуватися інструкцій лікаря.
Тут немає однозначної відповіді. Відчуття болю є дуже індивідуальною справою. У деяких пацієнтів один і той же лазер викликає більший дискомфорт, в інших менших.
Лазерна терапія знаходиться в інтенсивному розвитку. Завдяки цьому лазери, які в даний час використовуються клініками естетичної медицини, дозволяють не тільки ефективно боротися з недосконалістю, але й мінімізувати біль під час операції (наприклад, за допомогою сучасних систем охолодження). У випадку більш інвазивних процедур лікар може також запропонувати анестезію області лікування анестетиком.
Для досягнення оптимальних результатів, лазерне лікування зазвичай виконують послідовно. Кількість процедур і інтервали між ними визначається лікарем.
Деякі лікарські засоби та лікарські рослини мають фототоксичні властивості, що підвищують чутливість шкіри до світла. Приймання цих речовин під час лазерної терапії збільшує ризик опіків шкіри під час операції та знебарвлення. Таким чином, перед і під час терапії, повідомте лікаря про ліки і добавки, які ви приймаєте.
Шкіра після лазерного лікування подразнюється, тому вона вимагає особливого догляду. Оброблену зону слід кілька разів на день змащувати заспокійливими та пом’якшувальними препаратами. Щоденний догляд за шкірою повинен включати використання сонцезахисного засобу з УФ-фільтром (принаймні SPF 50+). У перші дні після процедури слід уникати мила, тоніків на спиртовій основі, дезодорантів та ін., які можуть сушити і подразнювати шкіру. Гарячі ванни та використання сауни та солярію також не рекомендуються. Однак, перш за все, слід дотримуватися інструкцій лікаря.
Як бачите, все не такий страшно, як розповідають. Найголовніше — віддати себе в добрі руки досвідченого фахівця і дотримуватися його рекомендацій до і після операції. Тоді залишиться тільки насолоджуватися перевагами лазерів, не турбуючись про безпеку та наслідки лікування.
Автор Вікторія Кромова